Η Πανελλήνια Ομοσπονδία Στρατιωτικών (Π.ΟΜ.ΕΝ.Σ.) μαζί με τις Πρωτοβάθμιες Ενώσεις Στρατιωτικών από αρκετές Περιφερειακές Ενότητες και 6 Πανελλήνιες Ομοσπονδίες Σωμάτων Ασφαλείας, έδωσε δυναμικά το παρόν και εφέτος (όπως και κάθε χρόνο) στη Δ.Ε.Θ. για να διεκδικήσει όπως κάνει καθημερινά με αποφασιστικότητα τη λύση στα προβλήματα που απασχολούν όλους τους συναδέλφους και να κερδίσει ένα καλύτερο αύριο για τους Στρατιωτικούς και τις οικογένειές τους.
Πρόσφατα άρθρα
- Ε.Σ.ΠΕ.Ε.ΛΕΣΒΟΥ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΕΝΔΥΣΗΣ ”ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ” 23 Ιουλίου 2024
- Ε.Σ.ΠΕ.Ε.ΛΕΣΒΟΥ- ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ”ΒΟΕΜ”ΣΤΑ ΛΑΔΑΔΙΚΑ 22 Ιουλίου 2024
- Ε.Σ.ΠΕ.Ε.ΛΕΣΒΟΥ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ”UMAMI” 22 Ιουλίου 2024
- Ε.Σ.ΠΕ.Ε.ΛΕΣ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ CAFE FISHEYE 19 Ιουλίου 2024
- Ε.Σ.ΠΕ.Ε.ΛΕΣΒΟΥ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ”ΑΚΟΥΑΡΕΛΑ” 18 Ιουλίου 2024