Το Ιατρείο υπερήχων της κας.Παπαδοπούλου Στέλλας,αναγνωρίζοντας την προσφορά και το έργο των γυναικών και αντρών των Ενόπλων Δυνάμεων προέβη σε μια σημαντική προσφορά στα μέλη και τις οικογένειες των μελών την Ένωσής μας.Συγκεκριμένα παρέχει ειδικές προσφορές με έκπτωση έως και 30% σε όλο το φάσμα των ιατρικών υπηρεσιών που παρέχει το ιατρείο της,το οποίο βρίσκεται στην οδό Κατράκη 1 στον 1ο όροφο(πρώην ξενοδοχείο Αργώ) στην πόλη της Μυτιλήνης.Η προσφορά θα ισχύει με την επίδειξη της κάρτα μέλους της ΕΣΠΕΕΛΕΣ.Για περαιτέρω διευκρινήσεις επικοινωνήστε με το ιατρείο στα τηλέφωνα 2251100332 και 6972075077.
Πρόσφατα άρθρα
- Ε.Σ.ΠΕ.Ε.ΛΕΣΒΟΥ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΕΝΔΥΣΗΣ ”ΦΡΑΟΥΛΙΝΟ” 23 Ιουλίου 2024
- Ε.Σ.ΠΕ.Ε.ΛΕΣΒΟΥ- ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ”ΒΟΕΜ”ΣΤΑ ΛΑΔΑΔΙΚΑ 22 Ιουλίου 2024
- Ε.Σ.ΠΕ.Ε.ΛΕΣΒΟΥ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ”UMAMI” 22 Ιουλίου 2024
- Ε.Σ.ΠΕ.Ε.ΛΕΣ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ CAFE FISHEYE 19 Ιουλίου 2024
- Ε.Σ.ΠΕ.Ε.ΛΕΣΒΟΥ-ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ”ΑΚΟΥΑΡΕΛΑ” 18 Ιουλίου 2024